Uusia vyöarvoja rästivyökokeista

Written by Mari Aalto on September 21, 2020

Viikonloppuna järjestetyissä vyökokeissa suoritettiin uusia vyöarvoja seuraan. Rästivyökokeet järjestettiin Helsingissä Itiksen salilla, sekä Espoossa Papinniityn salilla.

Vyökokeista vastasivat Espoon puolella Simo Siltanen sekä Juho Metsälä, ja Itiksen puolella Mari Aalto, Maria Kirjavainen sekä Rolf Ekström.

Onnittelut kaikille uusille vyöarvoille!

Olari 7-9-vuotiaat
Päivänsara Rico 9.kup
Orme Maida 9.kup
Vinh Ta 9+.kup
Duy Bien 9+.kup
Pietilä Eetu 9+.kup
Halinen Salla 9+.kup
Seppälä Leevi 8.kup

Smirnov Jakov 7+kup.

Sorvakko Lea 8.kup
Åkerblom Erik 8.kup
Tervala Mikael 7+kup

Kätsyri Akseli 6.kup
Kyazze Benitah 6.kup
Kuosmanen Antti 5.kup
Mäki Tuomas 5+kup.

Olari 10-13-vuotiaat
Miettinen Veikko 9.kup

Havana Joonas 8.kup.

Toivonen Veikka 8.kup

Nguyen Minh 8.kup

Lindberg Elias 8.kup

Lindberg Joonas 8.kup

Harju Hemmo 8.kup

Niinisalo Anna-Kerttu 7.kup

Hagelstam Anton 7.kup

Kukkonen Neea 7.kup

Hautala Leo 7.kup
Gabriel-Robez Benjamin 7.kup

Liikanen Emma 7+.kup

Dhanyashree Hariprasadh 7+.kup

Salutskij Sonya 6.kup

Rajakari Santeri 6.kup

Kyazze Britney 5.kup

Kyazze Brian 5.kup

Datye Leaa 5.kup

Vuori Olivia 5+.kup

Rinne Daniel 5+kup.

Lampen Sara 5+kup.

Lampen Aaro 5+kup.

Kohvakka Lassi 5+kup.

Kiiliäinen Kasper 5+kup.

Von Harpe Wilmer 4.kup

Tervala Daniel 3+kup.

Man Luca 3+kup.


Aikuiset (+13-vuotiaat)

Rajakari Säde 7.kup

Nguyen Nhi 7.kup

Jansson Milla7.kup

Huusko Sami 7.kup

Somervuo Venla 6.kup

Ahmed Tahmina 6.kup

Zhang Chenxin 5.kup

Söderblom Lotta 5.kup

Somervuo Olli 5.kup

Rajakari Teppo 5.kup

Rajakari Maria 5.kup

Nieminen Olivia 5.kup

Kyrönseppä Jussi 5.kup

Pälli Tapani 4.kup

Kyrönseppä Tinka 4.kup

Korja Julia 3.kup

Itis 7-13-vuotiaat

Matilda Puputti 8.kup

Fallström Alex 8.kup

You Yanguye Aija 8.kup

Ville Vähä-Sipilä, VK+

Hulkkonen Leo, VV+

Vornanen Ada-Arada 8.kup

Hakulinen Eino 8.kup

Saikkonen Silvo 8.kup

Palokangas Vilhelm 8+kup.

Hakulinen Aaro 5.kup

Itis aikuiset (+13-vuotiaat)

Saikkonen Juho 8.kup
Aula Pekka 8.kup
Kilpi Alma 8.kup

Carlsson Aino 8.kup

Alppi Markus 6.kup

Kilpeläinen Jarkko 1.kup
Paajanen Anna 1.kup